Aktualności

Komunikat w sprawie nowych legitymacji dla adwokatów i prawników zagranicznych z UE

Listy adwokatów, których legitymacje wpłynęły do biura ORA:

SPOTKANIE MAZOWIECKIEGO FORUM ZAWODÓW ZAUFANIA PUBLICZNEGO

W siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej odbyło się dzisiaj spotkanie przedstawicieli Mazowieckiego Forum Zawodów Zaufania Publicznego. Aktualną prezydentur forum sprawuje Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Izbę Adwokacką w Warszawie reprezentowała Pani Wicedziekan ORA adw. Katarzyna Gajowniczek - Pruszyńska oraz adw. Michał Fertak - rzecznik prasowy ORA w Warszawie.

ZMIANA GODZINY WYDARZENIA OBROŃCY DLA OBROŃCY - godzina 11:00

Szanowni Państwo, w związku ze zmianą jutrzejszego planu dnia dokonaną przez sztab szkoleniowy LEGIA WARSZAWA zmianie uległa godzina rozpoczęcia wydarzenia - zapraszamy na godzinę 11:00. Wstęp od godziny 10:30. Pozostałe szczegóły wydarzenia nie uległy zmianie. Za zmianę przepraszamy.

Kondolencje

Adwokaci i aplikanci adwokaccy Izby Adwokackiej w Warszawie składają kondolencje dla rodzin ofiar, które zginęły we wczorajszym zamachu terrorystycznym w Nicei. Łączymy się w bólu z rodzinami ofiar i narodem francuskim.