15.06.2023 /

Kancelaria Radcy Prawnego Damian Michalak nawiąże współpracę z adwokatem

Kancelaria Radcy Prawnego Damian Michalak nawiąże współpracę z adwokatem w zakresie prowadzenia sporów gospodarczych klientów kancelarii.

Zakres współpracy:

Podstawowy zakres współpracy to zastępstwo procesowe w sprawach gospodarczych (sporządzanie pism procesowych, zastępstwo na rozprawach, uczestnictwo w mediacjach, doradztwo na etapie przedprocesowym).

Mile widziane doświadczenie w prawie zamówień publicznych z możliwością rozszerzenia współpracy o kwestie związane z odwołaniami i postępowaniami przez Krajową Izbą Odwoławczą oraz o sporządzanie dokumentacji przetargowych.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy min. 2 lat doświadczenia w roli pełnomocnika procesowego w sprawach gospodarczych, samodzielności, odpowiedzialności, skrupulatności i zaangażowania w prowadzone sprawy.

Preferujemy współpracę B2B w zakresie adekwatnym do doświadczenia kandydata i do bieżących potrzeb klientów kancelarii.

Zgłoszenia:

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@dmkancelaria.pl oraz wskazanie posiadanego doświadczenia. Prosimy o zamieszczenie w korespondencji klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na cele związane z rekrutacją. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Damian Michalak, ul. Piękna 24/26a, 00-549 Warszawa, NIP: 8381765174. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W każdej chwili możliwe jest wycofanie tej zgody. Kontakt z Administratorem danych możliwy jest przez e-mail: biuro@dmkancelaria.pl.