Turniej Wiedzy Aplikanta
15.10.2021 / Oferty zatrudnienia

OGŁOSZENIE O PRACĘ

Kogo poszukujemy?

Aplikanta adwokackiego I roku

Na jakich warunkach proponujemy zatrudnienie?

  1. Umowa o pracę/ kontrakt b2b  Pełen etat
  2. Specjalista  Praca stacjonarna.

 Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  1. Analiza akt postępowań sądowych i administracyjnych oraz przygotowywanie opracowań dotyczących dalszych kroków procesowych w tym zakresie, a także przygotowywanie pism procesowych w ramach planowanej strategii procesowej.
  1. Występowanie przed sądami powszechnymi oraz sądami administracyjnymi jak również przed organami administracji .
  1. Sporządzanie projektów umów, opinii, ekspertyz prawnych oraz opracowywanie projektów innych pism i dokumentów.
  1. Uczestnictwo w spotkaniach, negocjacjach i naradach.

Jakie są nasze wymagania?

  1. Doświadczenie w pracy w kancelarii lub na stanowisku związanym z praktycznym stosowaniem prawa.
  1. Dobra znajomość języka angielskiego.
  1. Samodzielność i komunikatywność.
  1. Zaangażowanie, terminowość i rzetelność.
  1. Rozpoczęta aplikacja na I roku.

Co oferujemy?

  1. Stabilną pracę.
  1. Udział w szeregu różnorodnych projektów z zakresu prawa cywilnego oraz karnego.
  1. Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i poszerzenia praktycznej wiedzy.
  1. Perspektywę długotrwałej współpracy.
  1. Możliwość objęcia patronatem.
  1. Gwarantujemy rzeczywiste przygotowanie do wykonywania zawodu adwokata.

Informacje o nas.

Kancelaria adwokacka Macieja Landowskiego specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego i karnego gospodarczego. Obsługujemy w szczególności klientów z branży budowlanej, energetycznej, ubezpieczeniowej oraz jednostki samorządu terytorialnego. Siedziba kancelarii mieści się w ścisłym centrum Warszawy, przy ulicy Nowogrodzkiej 48.

Zainteresowanych ofertą pracy, prosimy o przesyłanie CV oraz opcjonalnie listu motywacyjnego pod adres email: kancelaria@landowski.com.pl .