ORA Warszawa

Kancelaria Prawna Witaszek i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska w związku z dynamicznym rozwojem podejmie współpracę z aplikantem adwokackim I lub II roku

Wymagania:

– dobra znajomość języka angielskiego;

– odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

– komunikatywność;

– bardzo dobra organizacja czasu;

– umiejętność pracy przy zmieniających się priorytetach;

– dyspozycyjność

Wymagania pożądane:

– znajomość procesu inwestycyjnego;

prawa zamówień publicznych

– mile widziane doświadczenie w pracy w Kancelarii;

 Zakres obowiązków:

– wsparcie w pracach związanych z obsługą Klientów Kancelarii;

– przygotowywanie projektów pism procesowych, opinii prawnych, umów;

– udział w rozprawach i posiedzeniach sądowych.

Oferujemy:

– zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

– pracę w doświadczonym zespole,

– wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

– możliwość objęcia patronatem;

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem na adres kancelaria@kpwk.pl wpisując w temacie e–maila „Oferta współpracy”.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 19 lipca 2024 r.

Prosimy o załączenie oraz podpisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Prawną Witaszek i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska w zakresie rekrutacji na stanowisko Aplikant adwokacki. W związku z zapisami art. 13 oraz art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych):

– rekrutowany przyjmuje do wiadomości że Administratorem Danych będzie Kancelaria Prawna Witaszek i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska;

–  na potrzeby procesu rekrutacji dane rekrutowanego nie zostaną dalej udostępnione ani powierzone;

– w sprawach przetwarzania rekrutowani mogę kontaktować się z Administratorem danych na adres korespondencyjny Kancelarii Prawej Witaszek i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska;

– dane osobowe rekrutowanego będą przetwarzane do czasu: wycofania zgody na ich przetwarzanie, zakończenia rekrutacji, jednak nie dłużej niż 4 miesiące od daty niniejszego Ogłoszenia;

– proces rekrutacji nie będzie odbywał się w sposób zautomatyzowany.”.

Kancelaria informuje, że skontaktuje się z wybranymi Kandydatami celem spotkania.