ORA Warszawa

Kancelaria Prawna Media – APLIKANT RADCOWSKI/ADWOKACKI

APLIKANT RADCOWSKI/ADWOKACKI

Kim jesteśmy?

Kancelaria Prawna Media jest jedną z nielicznych kancelarii w Polsce specjalizujących się w szeroko pojętym prawie mediów (telekomunikacja, usługi świadczone drogą elektroniczną, usługi audiowizualne, prawo autorskie). Skupiamy się na obsłudze dużych przedsiębiorstw i izb gospodarczych. Bierzemy czynny udział w pracach legislacyjnych a także licznych grupach roboczych przy KPRM, MC, Rzeczniku MŚP czy KRRiT.

Czym będziesz się zajmowała/zajmował?

• Zagadnieniami z zakresu prawa telekomunikacyjnego, cyberbezpieczeństwa oraz łączności satelitarnej i bezprzewodowej,
  • Rekomendowaniem odpowiednich rozwiązań legislacyjnych – będziesz miał/a realny wpływ na kształtowanie przepisów prawa,
  • Wyszukiwaniem kluczowych informacji, przepisów, statystyk oraz raportów- ze względu na szybki rozwój i zmienność ww. dziedzin prawa ceniony jest wnikliwy research w każdej sprawie,
  • Zgłębianiem wiedzy z zakresu przepisów prawa administracyjnego oraz unijnego,
  • Sporządzaniem projektów opinii prawnych, informacji prawnych,
  • Opiniowaniem oraz przygotowywaniem projektów umów, wzorców umownych,
  • Wspieraniem radców prawnych i adwokatów lub w późniejszym czasie bezpośredni kontakt z klientem, w zależności od charakteru zadania.

Aby sprawdzić się w tej roli powinnaś/powinieneś:

• Być aplikantem/ką radcowskim/ą albo adwokackim/ą lub studentem/ką V roku prawa,
  • Znać język angielski na poziomie min. B2 (warunek konieczny),
  • Interesować się prawem unijnym oraz administracyjnym lub wykazywać chęć zgłębiania wiedzy w tych obszarach,
  • Posiadać cechy dobrego researchera lub mówiąc prościej być osobą dociekliwą i wyczerpującą każdy temat w 100%,
  • Wykazywać się zaangażowaniem, rzetelnością i dokładnością w wykonywaniu zadań,
  • Wychodzić z inicjatywą oraz kreatywnie podchodzić do powierzonych tematów,
  • Cechować się dobrą organizacją pracy własnej z uwagi na pełną elastyczność godzin pracy,
  • Dodatkowymi atutami będą doświadczenie w obszarze rynków regulowanych oraz dobra znajomość procedury administracyjnej i sądowo-administracyjnej.

• Elastyczność w wyborze formy zatrudnienia: B2B, umowa zlecenia, umowa o pracę,
  • Pracę hybrydową (biura w centrach Poznania oraz Warszawy) lub 100% zdalną,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwości rozwoju (w tym publikacje, bezpośredni kontakt z klientem),
  • Udział w nowatorskich i prestiżowych przedsięwzięciach.

Jak wygląda rekrutacja w KPM?

1. Analiza nadesłanych aplikacji,
  2. Rozmowa telefoniczna z kilkoma wybranymi kandydatami (60 minut) – cel: przybliżenie profilu kancelarii, wzajemnych oczekiwań, rozmowa o doświadczeniu + przesłanie case study do realizacji.
  3. Spotkanie rekrutacyjne z Radcą Prawnym, który będzie Twoim merytorycznym opiekunem oraz Office Managerem kancelarii– cel: chcemy bliżej poznać Ciebie, Twoje umiejętności oraz odpowiedzieć na dodatkowe pytania,
  4. Konstruktywny feedback do wszystkich kandydatów,
  5. Witamy na pokładzie. 😊

Jesteś odpowiednią kandydatką/kandydatem, jeśli z pełnym zaangażowaniem i otwartym umysłem podchodzisz do swojej pracy, lubisz nieszablonowe myślenie a zakres tematów z dziedziny telekomunikacji interesował Cię w trakcie studiów lub chciałbyś  związać swoją przyszłość właśnie z tą dziedziną prawa. Jeśli dodatkowo zachęca Cię ciągłe podnoszenie kwalifikacji pod okiem specjalistów z tego zakresu tym bardziej nie czekaj  APLIKUJ!

Adres e-mail na który prosimy kierować aplikacje: rekrutacja@kancelaria.media.pl

Administratorem Państwa danych osobowych w związku z rekrutacją jest: KPM Adwokaci i Radcowie Prawni J. Woźny sp. p. (ul. Strzelecka 27/7, 61-846 Poznań, KRS: 0000917620, NIP: 7831841651).

W sprawach związanych z ochroną danych osobowych Proszę kontaktować się z administratorem pod adresem e-mail: sekretariat@kancelaria.media.pl.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w klauzuli informacyjnej pod adresem: https://kancelaria.media.pl/wp-content/uploads/2024/06/RODO-kandydaci.pdf

Więcej na: Kancelaria MEDIA | kancelaria

Post wygasa: 03.08.2024