ORA Warszawa
11.06.2024 / Oferty zatrudnienia

KANCELARIA PRAWNA CLEVER ONE POSZUKUJE APLIKANTÓW ADWOKACKICH I LUB II ROKU!

Wymagania:

* aplikacja adwokacka (I lub II rok)

* co najmniej 2 letnie doświadczenie zdobyte w kancelarii prawnej

* bardzo dobra znajomość procedury cywilnej

* bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, handlowego

* umiejętność pisania pism procesowych o różnym stopniu skomplikowania

* umiejętność konstruowania umów cywilnoprawnych

Dodatkowym atutem będzie:

* znajomość procedury karnej

* umiejętność pisania artykułów o tematyce prawnej

Clever One oferuje:

* wynagrodzenie korespondujące z doświadczeniem kandydata/kandydatki

* ciekawe, dynamiczne otoczenie pracy

* udział w wielu wydarzeniach biznesowych (konferencje, szkolenia)

* możliwość występowania prawnika z ramienia kancelarii w środkach masowego przekazu

* rozwój merytoryczny

Prosimy o przesłanie wyłącznie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: kancelaria@clever-one.pl

Rekrutacja trwa do dnia 12 lipca 2024 r.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Klauzula informacyjna RODO

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Prawna Clever One Piotr Podgórski, z siedzibą w Warszawie, ul. Wilcza 72 lok. 8, 00-670 Warszawa.
  2. Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe dla następujących celów:
    a)rekrutacji prowadzonych przez Administratora);

b)wykonywania przez Administratora obowiązków wynikających z powszechnie obowiązującego prawa, co jest związane z procesem zatrudnienia.

1. W zależności od celu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, przetwarzanie może opierać się na następujących podstawach prawnych:
  2. a) rekrutacja, o której mowa w pkt. 2 lit. a – podstawą jest Pani/Pana zgoda wyrażona poprzez zamieszczenie w CV ewent. liście motywacyjnym klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  3. b) wykonywanie obowiązków wynikających, o których mowa w pkt. 2 lit. b – podstawą są przepisy powszechnie obowiązującego prawa, obowiązujące Administratora.
  4. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody i będą usuwane:
  5. a) w terminie 6 miesięcy od wyznaczonego terminu do składania ofert;
  6. b) w przypadku cofnięcia zgody;
  7. c) zgłoszenia skutecznego sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądanie ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych. W sytuacji, gdy Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w oparciu o wyrażoną zgodę, można ją cofnąć w każdym czasie, bez względu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Z powyższych praw może Pani / Pan skorzystać przesyłając maila ze stosownym żądaniem na adres: kancelaria@clever-one.pl
  9. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przez Administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do krajowego organu nadzoru (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w sytuacji, gdy Administrator naruszy przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Post wygasa: 25.07.2024