ORA Warszawa

Kancelaria GN Law Gorzelnik Nowicka spółka komandytowa poszukuje do współpracy aplikanta adwokackiego.

Jesteśmy kancelarią prawną o profilu inwestycyjnym. Naszą wiodącą specjalizacją jest tematyka fuzji i przejęć, rynku kapitałowego oraz korporacyjnej obsługi przedsiębiorców.

Nasi prawnicy działają na rynku od kilkunastu lat, ale od niemal 3 lat prowadzimy własną kancelarię prawną.

Twój zakres obowiązków

  • pomoc prawna przy zakładaniu każdego rodzaju spółek;
  • opracowywanie dokumentacji korporacyjnej w tym statutów, umów spółek oraz regulaminów organów spółek;
  • obsługa zgromadzeń wspólników, walnych zgromadzeń oraz posiedzeń rad nadzorczych i zarządów;
  • doradztwo przy emisjach udziałów, akcji oraz innych papierów wartościowych;
  • przygotowywanie uchwał organów spółek organów spółek;
  • przygotowywanie umów regulujących wzajemne relacje między wspólnikami i akcjonariuszami (umowy wspólników i akcjonariuszy);
  • doradztwo prawne przy rozwiązywaniu spółek oraz przeprowadzaniu procesu ich likwidacji;
  • pomoc prawna przy przekształceniach, podziałach oraz połączeniach spółek,
  • zaskarżanie uchwał walnych zgromadzeń oraz zgromadzeń wspólników
  • udział w obsłudze prawnej transakcji M&A (w tym procesie due dilligence oraz pomoc w przygotowywaniu dokumentacji transakcyjnej);
  • udział w negocjacjach dokumentacji transakcyjnej;
  • przygotowywanie projektów umów dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz charakteru branży, w jakiej działają nasi klienci;
  • opiniowanie umów dostarczanych przez klientów pod kątem ich zgodności z prawem oraz skutków, które mogą powstać po stronie naszych klientów;
  • wsparcie klientów w procesie negocjacji postanowień umownych;
  • przygotowywanie opinii prawnych;
  • doradztwo przy dochodzeniu roszczeń związanych z niewykonaniem umów przez strony.

Nasze wymagania

  • aplikant adwokacki/radcowski;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w pracy przy transakcjach/prawie spółek będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobre posługiwanie się narzędziami MS Office (Outlook, Word, PowerPoint, Excel);
  • umiejętność koordynacji kilku zadań jednocześnie, dobra organizacja pracy;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz kultura osobista;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • terminowość i staranność;
  • samodzielność w działaniu;
  • umiejętność pracowania w zespole i łatwość komunikacji z innymi.

Co gwarantujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiety dotyczące opieki medycznej;
  • atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi oraz rozwijaniu samodzielności zawodowej;
  • możliwość pracy przy wdrażaniu zróżnicowanych projektów;
  • rozsądne godziny pracy, a także poczynienie wszelkich starań w dopasowaniu godzin pracy do planu zajęć studenta;
  • możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia zawodowego;
  • merytoryczne wsparcie doświadczonych prawników w toku wykonywania powierzonych zadań;
  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole;
  • wyjazdy i spotkania integracyjne;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: kamilgorzelnik@gnlaw.com.pl lub agatanowicka@gnlaw.com.pl

Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GN LAW GORZELNIK NOWICKA sp.k. z siedzibą w: Aleja Niepodległości 124/18, 02-577 Warszawa (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kamilgorzelnik@gnlaw.com.pl

Post wygasa: 25.07.2024