ORA Warszawa

Kancelaria Doradcy Restrukturyzacyjnego podejmie współpracę z aplikantem I lub II roku aplikacji adwokackiej lub radcowskiej

Kancelaria Doradcy Restrukturyzacyjnego  podejmie współpracę z aplikantem I lub II roku aplikacji adwokackiej lub radcowskiej

Zakres obowiązków:

  • merytoryczne wsparcie pracy adwokatów i radców prawnych,
  • przygotowywanie pism procesowych,
  • prowadzenie postępowań upadłościowych,
  • kontakt z podmiotami w upadłości,
  • udział w innych pracach zleconych,

Wymagania:

  • status aplikanta adwokackiego lub radcowskiego I lub II roku,
  • praktyczna znajomość prawa: gospodarczego, upadłościowego, restrukturyzacyjnego, cywilnego (materialnego oraz procesowego) oraz pracy,
  • doświadczenie zawodowe w zakresie ww. dziedzin prawa,
  • umiejętność logicznego myślenia, samodzielnego rozwiązywania problemów prawnych i konstruowania pism procesowych i pozasądowych,
  • dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność, komunikatywność oraz umiejętność organizacji czasu pracy,
  • zaangażowanie i sumienność w wypełnianiu obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

  • przyjazna atmosfera pracy,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • elastyczne formy zatrudnienia.

Aplikacje prosimy wysyłać  na adres e-mail: kancelaria@saltarski.com

Post wygasa: 07.07.2024