ORA Warszawa
12.06.2024 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria Adwokacka SikoraLegal Rafał Sikora poszukuje aplikanta/aplikantki adwokackiej lub radcowskiej, do stałe obsługi spraw gospodarczych.

Kancelaria  Adwokacka SikoraLegal Rafał Sikora miesząca się w ścisłym centrum Warszawy, przy metrze Politechnika. Zajmująca się obsługą prawną na rzecz przedsiębiorstw, poszukuje aplikanta/aplikantki adwokackiej lub radcowskiej, do stałe obsługi spraw gospodarczych.

Zakres obowiązków:

– sporządzanie projektów pism procesowych, umów i opinii;

– przygotowywanie dokumentacji korporacyjnej spółek i ich bieżąca obsługa;

– kontakt z sądami i urzędami oraz klientami;

– udział w rozprawach sądowych;

Nasze wymagania:

– absolwent/absolwentka prawa lub aplikant/aplikantka (aplikacja adwokacka albo radcowska);

– umiejętność logicznego i poprawnego stylistycznie formułowania wywodu prawniczego na piśmie;

– odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;

– co najmniej dwa lata doświadczenia w obsłudze prawnej;

– łatwości w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu;

– chęci rozwoju oraz poszerzania kompetencji.

Oferujemy;

– stabilną pracę z możliwości rozwoju w kancelarii prawa gospodarczego;

– wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia;

– elastyczna forma zatrudnienia w zależności od preferencji;

– patrona adwokata lub rady prawnego jeżeli zachodzi taka potrzeba;

– koleżeńską atmosferę pracy i dobrą kawę 🙂

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać aplikacje na adres; rekrutacja@sikoralegal.pl, wraz z podaniem oczekiwanego wynagrodzenie w okresie próbnym i po jego zakończeniu.

Do aplikacji prosimy on dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na wykorzystywanie swoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji.

Zapraszamy do składani ofert.

Post wygasa: 26.07.2024