ORA Warszawa
28.10.2024 / Oferty zatrudnieniaOferty zatrudnienia

Kancelaria Adwokacka Piotr Jakubas z siedzibą w centrum Warszawy, specjalizująca się w prawie karnym, poszukuje do współpracy aplikantów adwokackich II lub III roku

Kancelaria Adwokacka Piotr Jakubas  z siedzibą w centrum Warszawy, specjalizująca się w prawie karnym, poszukuje do współpracy aplikantów adwokackich II lub III roku

Zakres obowiązków

– sporządzanie pism procesowych na każdym etapie postępowania karnego

– zastępstwo procesowe przed sądami i organami ścigania

– monitorowanie spraw i bieżący kontakt z sądami i organami ścigania

– praca w pełnym wymiarze godzin

Nasze wymagania

– status aplikanta II lub III roku – uprawnienia do zastępstwa procesowego

– skrupulatność i umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy

– zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

– otwartość i komunikatywność

To oferujemy

– rozwijającą pracę w zgranym zespole adwokatów, aplikantów i prawników

– odpowiedzialne zadania i realne doświadczenie zawodowe

– doskonałą atmosferę pracy

– dogodna lokalizacja pracy w centrum Warszawy

– możliwość objęcia patronatem

CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prosimy kierować na adres

e-mail kancelaria@pjka.eu

Post wygasa: 12.12.2024