ORA Warszawa

Kancelaria Adwokacka Osiński sp.k. z siedzibą w centrum Warszawy, specjalizująca się w obsłudze podmiotów gospodarczych, poszukuje kandydata do pracy na stanowisku aplikant adwokacki / Junior Associate.

Kancelaria Adwokacka Osiński sp.k. z siedzibą w centrum Warszawy, specjalizująca się
w obsłudze podmiotów gospodarczych, poszukuje kandydata do pracy na stanowisku aplikant adwokacki / Junior Associate.

Wymagania:

  • aplikant adwokacki – preferowane osoby na I roku aplikacji adwokackiej,
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego oraz gospodarczego – materialnego i procesowego, prawa handlowego i korporacyjnego, prawa nieruchomości; prawa umów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze 40 godzin tygodniowo (z uwzględnieniem obowiązkowych zajęć aplikanckich),
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność i kultura osobista,
  • skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • znajomość matematyki na poziomie odejmowania i dodawania z wykorzystaniem gotowych wzorów w EXCEL-u na potrzeby zaliczenia wpłat zgodnie z 451. § 1 k.c. oraz ustalenia aktualnych sald klientów pożyczkowych.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie wypowiedzeń umów pożyczek i ustalenia aktualnych sald pożyczkobiorców,
  • koordynacja procesu windykacji pożyczkobiorców,
  • przygotowywanie i opiniowanie umów, dokumentów korporacyjnych itp.,
  • przygotowywanie pism procesowych, opinii, informacji i raportów prawnych,
  • wsparcie przy prowadzeniu postępowań sądowych oraz administracyjnych,
  • bieżące wsparcie prawne klientów Kancelarii.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w ramach zróżnicowanych zadań,
  • możliwość rozwoju w ramach struktury Kancelarii,
  • możliwość obsługi prawnej spółek notowanych na rynku NewConnect,
  • pracę w młodym zespole złożonym z prawników – praktyków, adwokatów i aplikantów,
  • biuro w kamienicy zlokalizowanej w centrum miasta (przy metrze Politechnika),
  • po okresie próbnym, możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • umowę zlecenie lub B2B,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: kaos@kaos.pl.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez Kancelarię Adwokacką Osiński sp.k. z siedzibą w Warszawie.

[OPCJONALNIE]: Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym i CV dla celów przyszłych rekrutacji.

Post wygasa: 06.10.2024