ORA Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzaty Zielińskiej nawiąże współpracę z aplikantem adwokackim I roku lub absolwentem Wydziału Prawa I Administracji

Miejsce pracy: Kancelaria zlokalizowana w Warszawie (Powiśle)

Opis stanowiska: zadania Aplikanta będą koncentrowały się na udziale w prowadzeniu spraw procesowych z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego oraz prawa rodzinnego, sporządzaniu analiz i pism procesowych , analizie i sporządzaniu projektów dokumentów dotyczących bieżącej obsługi  korporacyjnej Klientów Kancelarii,  dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, rejestracji korespondencji oraz przygotowanie korespondencji wychodzącej, kontaktami z sądami, komornikami, organami administracji i klientami, archiwizowaniu akt.

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub sądzie;
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • Zamiar nawiązania dłuższej, stałej współpracy;
  • Biegła obsługa komputera, znajomość obsługi programów typu LEX;
  • znajomość j. angielskiego wskazana.

Kancelaria oferuje:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (umowa zlecenia, B2B), z uwzględnieniem obowiązków wynikających ze szkolenia aplikantów lub w wymiarze uzgodnionym ze zleceniobiorcą ale nie mniejszym niż 4 dni w tygodniu;
  • Przyjazną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole;
  • Możliwość zdobycia rozległego doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na adres: m.zielinska@adwmz.pl oraz wskazaniem oczekiwań w zakresie wynagrodzenia

Zastrzegamy możliwość skontaktowania się z wybranymi osobami.

Post wygasa: 03.10.2024