Zaproszenie do upamiętnienia pomordowanych Adwokatów w ramach nazistowskiej Akcji AB

W mieniu Naczelnej Rady Adwokackiej  już po raz kolejny zapraszamy Adwokatów i Aplikantów Adwokackich  Izby Adwokackiej w Warszawie na doroczne upamiętnienie pomordowanych Adwokatów w ramach nazistowskiej Akcji AB, którzy zostali pochowani na Cmentarzu Wojennym w Palmirach. Co roku spotykamy się, aby uczcić w imieniu Adwokatury Polskiej pamięć pomordowanych adwokatów, głównie z Izby Warszawskiej.

Zainteresowanych zapraszamy 13-tego czerwca 2024 r., o godz. 14.00 na parkingu przed Muzeum w Palmirach. Zbierzemy się razem, kto ma czas i ochotę, aby uczcić pamięć kolegów adwokatów i aplikantów adwokackich.

NRA tradycyjnie zapewnię wiązanki kwiatów i znicze od NRA oraz pamiątkowe chorągiewki „Adwokatura pamięta”.