Szkolenie online: Zintegrowane plany inwestycyjne – praktyczne spojrzenie na nowe narzędzie planistyczne – 10.08.2023 r.

Sekcja Prawa Nieruchomości przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie serdecznie zaprasza na wykład z cyklu Nieruchomościowe Czwartki pt. Zintegrowane plany inwestycyjne – praktyczne spojrzenie na nowe narzędzie planistyczne.

Prelegent: adw. Maciej Górski

Szkolenie odbędzie się 10 sierpnia 2023 r. (czwartek) w godz. 15.00 – 17.00 na platformie ZOOM

Link do rejestracji na szkolenie: https://ora-warszawa-pl.zoom.us/webinar/register/WN_68yE-D55SS2FwMCjDeopiw

Zapraszamy do zapisów!

Uczestnicy otrzymają 2 punkty szkoleniowe za udział w spotkaniu.

Prelegent:

Maciej Górski jest adwokatem, partnerem i założycielem istniejącej od 2015 roku kancelarii GPLF (Górski & Partners Law Firm), wyspecjalizowanej w obsłudze rynku nieruchomości, współprzewodniczącym Sekcji Prawa Nieruchomości przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, ekspertem Komitetu ds. Nieruchomości Krajowej Izby Gospodarczej.

Krótki opis szkolenia:

Spotkanie ma na celu praktyczne omówienie zintegrowanego planu inwestycyjnego wprowadzanego Reformą planowania przestrzennego oraz przybliżenie:
1. charakterystyki ZPI oraz sytuacji, w których będzie miało zastosowanie,

2. praktycznych elementów wniosku o ZPI,

3. poszczególnych kroków w ramach procedury uchwalania ZPI,

4. zagadnień związanych z umową urbanistyczną.