16.10.2024 / Sport

Relacja z RUNMAGEDDON Warszawa Poligon Pancernej – 5/6 października 2024!

To już tradycja! Żadna impreza organizowana w Warszawie pod znakiem RUNMAGEDDONU nie może odbyć się bez udziału silnej drużyny Izby Adwokackiej w Warszawie – Zielonych Lwiąt! Na imprezę, która odbyła się w pierwszy weekend października na Poligonie 1. Warszawskiej Brygady Pancernej, wzięło udział – mimo jesiennej aury – blisko 30 zawodniczek i zawodników!

Drużyna Warszawskiej Palestry wystartowała też po raz pierwszy podzielona na dwa zespoły: 5 października – formuła Rekrut oraz 6 października – formuła Classic! 💪

W formule Rekrut zawodnicy musieli zmierzyć się z około 6-kilometrową trasą, pokonując po drodze ponad 30 przeszkód o zróżnicowanym stopniu trudności. Z kolei na drugi dzień, na zespół zmagający się z formułą Classic czekała dwa razy dłuższa, bo około 12-kilometrowa trasa oraz ponad 50 różnorakich przeszkód!

Udział drużyny Izby Adwokackiej w Warszawie w kolejnym już Runmageddonie doskonale ukazuje, że adwokatura nie tylko ceni profesjonalizm w pracy, ale również aktywność fizyczną, sport i integrację, które wzmacniają więzi w środowisku zawodowym i promują zdrowy tryb życia.

Runmageddon skierowany jest do każdego, nie tylko do osób uprawiających sport na co dzień. W czasie każdego biegu każdy może liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych zawodników, świetnie się przy tym bawiąc!

Wydarzenie to było więc wyzwaniem nie tylko indywidualnym, ale i zespołowym. Adwokaci i aplikanci, wspierając się wzajemnie, udowodnili, że wspólna rywalizacja i pokonywanie trudności to doskonała forma integracji i rekreacji, które łącząc ludzi budują relacje międzyludzkie i współpracę.

Drużyna adwokacko-aplikancka uzyskała dofinansowanie do udziału w wydarzeniu, przyznane przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie.

Już teraz ogłaszamy save the date wiosennego RUNMAGEDDONU w dniach 24/25.05.2025, podczas którego po raz kolejny członkowie naszej Izby dołączą do niezapomnianej przygody w sportowych zmaganiach, reprezentując Warszawską Palestrę!

RUNMAGEDDON to kulturowy fenomen, którego częścią możesz stać się w każdej chwili! Nasza izbowa drużyna Runmageddończyków liczy już kilkadziesiąt osób! Dołącz do naszej Drużyny i pokonaj z nami swoje granice! Siła!

W imieniu Samorządu Aplikantów Adwokackich oraz Komisji Integracji, Kultury i Sportu
apl. adw. Miłosz Kołcz-Otwinowski – kapitan Drużyny