26.09.2024 / Sport

Piłkarska Reprezentacja Izby Warszawskiej na towarzyskich rozgrywkach piłkarskich we Włoszech

Piłkarska Reprezentacja Izby Warszawskiej  w dn. 12-15 września br. wyjechała na rozgrywki piłkarskie do Włoch.  Sicily Football Lawyers Cup organizowany jest od kilku lat i udział w nim miało wziąć kilkaset osób, uczestników turnieju z całego świata.  Turniej jednak tym razem nie mógł się odbyć ze względu na wyjątkowe okoliczności związane ze śmiertelnym wypadkiem głównego organizatora w dniu rozpoczęcia imprezy.

Oprócz naszej reprezentacji we Włoszech gościły drużyny adwokatów z Bielska – Białej oraz łączona drużyna adwokatów z Gdańska i Olsztyna.

W tak trudniej sytuacji naszym oraz pomorsko-olsztyńskim piłkarzom udało się zorganizować mini turniej i mecze towarzyskie z reprezentacją prawników z Azerbejdżanu oraz Indonezji. To były świetne sparingi przed nadchodzącymi Mistrzostwami Adwokatura Cup 2024 organizowanymi przez Naczelną Radę Adwokacką i mającymi charakter Mistrzostw Polski Adwokatów w Piłce Nożnej.