20.08.2024 / Sport

Pierwsze spotkanie z PADLEM – ruszamy z zapisami!

Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu wraz z Samorządem Aplikantów Izby Adwokackiej w Warszawie zapraszają na I Adwokackie Spotkanie z Padlem.

Wydarzenie będzie miało charakter integracyjny i odbędzie się w sobotę, 7 września 2024 r. o godz. 14.00 w klubie PADLOVNIA przy ul. Karnawał 8 w Warszawie.

Pomysłodawcą wydarzenia jest adw. Bartłomiej Jankowski z naszej Izby, biorący udział w konkurencjach padlowych o randze międzynarodowej.

Padel jest obecnie uważny za jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych na świecie. To sport rakietowy, zawierający elementy tenisa i squasha. Padel jest grą podwójną. Jest dyscypliną sportową, w której nie obowiązują granice wiekowe a znakomicie odnajdą się zarówno zaawansowani sportowcy, jak i amatorzy.

Padel wywodzi się z Acapulco w Meksyku, a w Hiszpanii to druga w kolejności najbardziej popularna dyscyplina sportowa po piłce nożnej.

Podczas pierwszego adwokackiego wydarzenia padlowego będzie można zapisać się na naukę gry z trenerem (od podstaw), wziąć udział w miniturnieju „Americano”, zobaczyć mecze pokazowe czołowych polskich zawodników, a przede wszystkim miło spędzić czas przy grillu z kieliszkiem prosecco aż do wieczora.

Zapisy przyjmowane są przez Panel Adwokata: Komunikacja → Ankiety →„Pierwsze spotkanie z PADLEM!”. Ankieta dostępna do 5 września 2024 roku do godziny 24.00.

Aby zgłosić się do udziału w turnieju „Americano”, należy wysłać wiadomość bezpośrednio na adres Padlovni: hello@padlovnia.pl, w tytule maila wpisując “Americano 7.09”, a w treści imię i nazwisko uczestnika oraz informację o dotychczasowym doświadczeniu w grze w tenisa, padla, squasha (poziom umiejętności). Swój udział w turnieju będzie można zgłosić także w dniu wydarzenia w klubie PADLOVNIA do godz. 15.00 (jeśli wcześniej nie zostaną wykorzystane wszystkie miejsca).

Podczas wydarzenia zaplanowane zostały konkursy z nagrodami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia.

Partnerami wydarzenia są:

• marka Babolat (https://babolat-tenis.pl/), która ufundowała dwie rakiety do rozlosowania wśród uczestników turnieju „Americana”, piłki na turniej oraz gadżety na konkursy;
  • firma Samspol Galeria Mokotów dystrybutor firmy Samsonite (https://www.samspol.pl/), która ufundowała dwie nagrody w postaci eleganckich walizek dla uczestników turnieju „Americana”,
  • firma Coca-Cola, która ufundowała napoje bezalkoholowe,
  • Wydawnictwo C.H. Beck, które ufundowało nagrody dla zwycięzców turnieju „Americana”.

Wydarzenie jest biletowane, a liczba miejsc ograniczona. O udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność wpłat. Prosimy od dokonywanie wpłaty w ciągu 2 dni roboczych od zapisu. Dane do przelewu otrzymają Państwo w odpowiedzi na zgłoszenie.

Wpisowe wynosi 180 zł dla adwokatów oraz osób towarzyszących oraz 150 zł dla aplikantów. W cenie są ok. 4 godziny gry i rezerwacja obiektu na wyłączność, przekąski, grill, napoje Coca-Cola oraz prosecco.

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu zwraca się z prośbą o kontakt do kancelarii prawnych, które byłby zainteresowane wsparciem tego wydarzenia lub ufundowaniem kolejnych nagród.

Ogłoszenie o sponsoringu:

Prosimy też o zgłaszanie pomysłów i pytań do Komisji, e-mail: komisja.integracji@ora-warszawa.com.pl

Z serdecznymi pozdrowieniami

Adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji Integracji