Nowy logotyp izby do pobrania w Panelu Adwokata – wzory wizytówek i szyldów dla kancelarii

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

w związku z niedawną zmianą logotypu i identyfikacji wizualnej izby informuję, że w Panelu Adwokata znajduje się specjalny katalog („Zasoby i Multimedia” -> „Pliki do pobrania” -> „Logotyp Izby”), z którego można pobrać komplet wszystkich wersji kolorystycznych i graficznych nowego logotypu z dokładnym opisem ich użycia, księgą znaku i propozycjami zastosowania. W katalogu znajduje się także opis techniczny różnych typów plików do zastosowań graficznych dla współpracujących z Państwem grafików, designerów i agencji reklamowych.

Dodatkowo zachęcam także do pobierania z tego katalogu wzorów adwokackich wizytówek z nowym logotypem oraz szyldów kancelarii adwokackich. Oczywiście w dalszym ciągu możecie Państwo korzystać ze znaku Adwokatura Polska, którego pliki również są do pobrania w Panelu Adwokata („Zasoby i Multimedia” -> „Pliki do pobrania” -> „Znaki Adwokatury Polskiej”), albo też nie korzystać z żadnego z tych logotypów. Wybór należy do Państwa.

Gdzie znaleźć ten katalog? Panel Adwokata – „Zasoby i Multimedia” -> „Pliki do pobrania” -> „Logotyp Izby”).

Miłego korzystania!

adw. Grzegorz Kukowka