Szkolenie online – Umowy o roboty budowlane i spory na tym tle w świetle wysokiej inflacji i wojny w Ukrainie – 20.04.2023 r.

Sekcja Prawa Nieruchomości przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie serdecznie zaprasza na kolejny wykład z cyklu Nieruchomościowe Czwartki pt. Umowy o roboty budowlane i spory na tym tle w świetle wysokiej inflacji i wojny w Ukrainie.

Prelegent : mec. Artur Chrzanowski

Szkolenie odbędzie się 20 kwietnia 2023 r. (czwartek) w godz. 15.00 – 17.00 na platformie ZOOM

Link do rejestracji na szkolenie: https://ora-warszawa-pl.zoom.us/webinar/register/WN_HrEjH38hT_-rOuh6NH5S-Q

Zapraszamy do zapisów!

Uczestnicy otrzymają 2 punkty szkoleniowe za udział w spotkaniu.

Prelegent:
mec. Artur Chrzanowski

Dyrektor Działu Prawnego Eiffage Polska, radca prawny i menadżer z doświadczeniem zdobytym (również jako Compliance Officer, członek organów spółek kapitałowych, p.o. Dyrektor ds. Nieruchomości) w branżach budowlanej (Eiffage, Skanska), nieruchomościowej (Metro Properties), FMCG (Kompania Piwowarska) i produkcyjnej (Kronospan), wyróżniony przez The Legal 500 GC Powerlist: Central and Eastern Europe 2019.

Krótki opis szkolenia:

Spotkanie ma na celu przybliżenie wyzwań związanych z realizacją projektów budowlanych w świetle wysokiej inflacji i wojny w Ukrainie oraz strategii z tym związanych, w tym metod unikania i metod zarządzania sporami.