09.12.2022 / Wiadomości

Komunikat w sprawie ślubowania Aplikantów Adwokackich pierwszego roku aplikacji adwokackiej Izby Adwokackiej w Warszawie

Szanowni Państwo, w związku z uzyskaniem prawomocnego wpisu na listę aplikantów adwokackich uprzejmie informuję, że uroczystość ślubowania aplikantów adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie odbędzie się w dniu 14 grudnia 2022 r. (środa) o godz. 14.00 w Hotelu Hilton Warsaw City, przy ul. Grzybowskiej 63, 00-844 Warszawa.

Uprzejmie proszę, aby na uroczystość ślubowania zabrać ze sobą:

1. Protokół ślubowania, który należy wydrukować i własnoręcznie podpisać (dokument zostanie przesłany na Państwa pocztę elektroniczną);
  2. Dokument tożsamości.

Podpisany protokół ślubowania należy przekazać pracownikowi Biura ORA przy rejestracji. Brak podpisanego protokołu uniemożliwi uczestnictwo w uroczystości i złożenie w tym dniu ślubowania.

Protokół ślubowania 14.12.2022 r.

Rejestracja uczestników i osób towarzyszących zaplanowana jest od godz. 12:45 do godz. 13:45.

Ze względów organizacyjnych proszę o wcześniejsze przybycie, aby umożliwić punktualne rozpoczęcie uroczystości o godz. 14:00.

Bardzo proszę, aby bezpośrednio po rejestracji kierowali się Państwo na salę i zajmowali miejsca w wyznaczonym sektorze. Sektor dla osób ślubujących i sektory dla osób towarzyszących będą odpowiednio oznaczone. Państwa Goście zajmują miejsca w sektorze dla Gości, zaś Państwo zajmujecie miejsca w sektorze dla osób ślubujących. Usprawni to organizację uroczystości i umożliwi fotografom wykonywanie Państwu zdjęć w trakcie ślubowania.

Informuję, że w uroczystości ślubowania mogą uczestniczyć jedynie osoby ślubujące z jedną osobą towarzyszącą.

Osobę towarzyszącą należy zgłosić w terminie do 12 grudnia 2022 r. poprzez wpisanie imienia i nazwiska osoby towarzyszącej w  ankiecie dostępnej pod linkiem wysłanym mailem na Państwa pocztę.

W związku z dużą liczbą osób zaproszonych na ślubowanie, a mając na uwadze warunki komunikacyjne oraz dostępność miejsc parkingowych rekomendujemy, aby zrezygnowali Państwo z przyjazdu własnym samochodem.

Sponsorem wydarzenia jest wydawnictwo C.H. Beck.

Adw. Jakub Jacyna

Sekretarz Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie