17.10.2024 / Sport

Za nami IV Mistrzostwa Adwokatury w Piłce Nożnej – ADWOKATURA CUP 2024

W dniu 28 września 2024 r. Reprezentacja Piłkarska Izby Adwokackiej w Warszawie miała przyjemność uczestniczyć w IV Mistrzostwach Adwokatury w Piłce Nożnej – ADWOKATURA CUP 2024, które kolejny raz zostały organizowane przez Okręgową Radę Adwokacką w Łodzi we współpracy z Komisją Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej.

Zwycięzcą turnieju podobnie jak w zeszłym roku została Izba Adwokacka w Łodzi, na drugim miejscu uplasowała się Pomorska Izba Adwokacka, a na trzecim Izba Adwokacka w Krakowie.

Nasza reprezentacja tym razem nie walczyła o najwyższe nagrody, kończąc rywalizację na ćwierćfinale, po porażce w serii rzutów karnych.  Bramkarz Izby Adwokackiej w Krakowie – adw. Radomir Gozdek – wykazał się nieziemską wręcz skutecznością pewnie broniąc dwa z trzech rzutów karnych.

Przyznano także nagrody indywidualne. Nagrodę dla jednego z najlepszych pomocników odebrał adw. Piotr Musiał z naszej drużyny.  Gratulujemy, a sami wyciągając  wnioski i z niecierpliwością oczekujemy na kolejny turniej.’

adw. Albert Stankiewicz
Kapitan Piłkarskiej Reprezentacji Izby Adwokackiej w Warszawie