Dzień Togi i nowych technologii – stacjonarne targi w ORA WARSZAWA – 12 czerwca br. 10.00-17.00

Komisja do spraw wsparcia w wykonywaniu zawodu serdecznie zaprasza do siedziby ORA Warszawa 12 czerwca 2024 r. (środa) w godz. 10.00 – 17. 00.

W tym dniu na I piętrze w alejach Ujazdowskich 49 pojawią się przedstawiciele firm oferujących:

• Togi,
  • kasy fiskalne,
  • terminale płatnicze,
  • podpisy kwalifikowane elektroniczne,
  • aplikacje umożliwiające prowadzenie elektronicznych kalendarzy i ułatwiające zarządzanie Kancelarią,
  • oraz SIPy z Wydawnictw CH. Beck i Wolters Kluwer.

Przedstawiciele z wielu firm będą czekali na Państwa z ofertą m.in. próbkami materiałów i modelami tóg do przymierzenia, będzie można też zapoznać się lub zamówić konkretny program czy konkretne urządzenie, zobaczyć: jak funkcjonuje kasa fiskalna konkretnego typu/modelu, jak obsługiwać terminal płatniczy (firmy zabiorą ze sobą urządzenia do prezentacji), dokonać logowania się do programu niezbędnego do wygenerowania podpisu kwalifikowanego.

Tego dnia w siedzibie ORA Warszawa każdy członek naszej Izby będzie mógł zamówić togę. Ponieważ w zeszły roku, w związku z zamówieniami przekraczającymi 100 szt. tóg, firma Telimena zaproponowała rabaty, dlatego w tym roku również w tym dniu będą prowadzone zapisy. W zeszłym roku po zakończeniu wydarzenia, lista zamawiających była jeszcze przez tydzień uzupełniana. Być może i w tym roku będziemy mogli liczyć na dodatkowy rabat. Rozmowy w tej sprawie prowadzi Przewodnicząca Komisji adw. Joanna Tkaczyk-Lipnicka.

W przypadku pytań proszę o maila: joanna.tkaczyk@ora-warszawa.com.pl

Serdecznie zapraszamy!

adw. Joanna Tkaczyk-Lipnicka – przewodnicząca Komisji ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu
adw. Monika Rajska – członek Komisji ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu