14.08.2024 / Sport

Dofi­nan­so­wa­nie XXII Ogól­no­pol­skiej Let­niej Spar­ta­kiady Praw­ni­ków

Aktualizacja: Mająca się odbyć w dniach 4–8 wrze­śnia 2024 r. w Pozna­niu XXII Ogól­no­pol­ska Let­nia Spar­ta­kiada Praw­ni­ków została odwołana.

Komunikat Organizatorów: link

W dniach 4–8 wrze­śnia 2024 r. w Pozna­niu odbę­dzie się XXII Ogól­no­pol­ska Let­nia Spar­ta­kiada Praw­ni­ków – naj­więk­sza impreza spor­towo-inte­gra­cyjna śro­do­wi­ska praw­ni­czego.

Pod­czas tego­rocz­nej edy­cji Spar­ta­kiady odbę­dzie się bli­sko 40 kon­ku­ren­cji spor­to­wych. 4 dni pełne spor­to­wych emo­cji połą­czą ponad 400 praw­ni­ków z całej Pol­ski, któ­rzy spo­tkają się na 4 impre­zach inte­gra­cyj­nych, ponie­waż Spar­ta­kiada to nie tylko sport. To rów­nież oka­zja do inte­gra­cji, świę­to­wa­nia, roz­mów i nawią­zy­wa­nia nowych zna­jo­mo­ści. Celem Orga­ni­za­to­rów jest, aby to wyda­rze­nie stało się sym­bo­lem jed­no­ści i współ­pracy wśród praw­ni­ków oraz miej­scem, gdzie rodzą się spor­towe emo­cje, cenne przy­jaź­nie i rela­cje zawo­dowe.

Szcze­góły, har­mo­no­gram i zapisy: www.spar­ta­kiadaprawnikow.pl

Kon­takt: organizator@spar­ta­kiadaprawnikow.pl, tel. +48 572 520 529

Na wnio­sek Komi­sji Inte­gra­cji Śro­do­wi­sko­wej, Kul­tury i Sportu ORA w War­sza­wie oraz licz­nych indy­wi­du­al­nych próśb uczest­ni­ków wyda­rze­nia Pre­zy­dium ORA w War­sza­wie wyasy­gno­wało na ten cel kwotę 6 000 zł. Wyso­kość dofi­nan­so­wa­nia wynosi 350 zł dla adwo­ka­tów oraz 400 zł dla apli­kan­tów adwo­kac­kich.

Uprzej­mie pro­simy osoby zain­te­re­so­wane sko­rzy­sta­niem z dofi­nan­so­wa­nia o prze­sła­nie wnio­sku o dofi­nan­so­wa­nie drogą mailową do pani Nata­lii Busk, e-mail: nata­lia.busk@ora-war­szawa.com.pl w nie­prze­kra­czal­nym ter­mi­nie do 20 sierp­nia br.

Wnio­sek powi­nien zawie­rać: imię i nazwi­sko, numer wpisu, infor­ma­cję o chęci sko­rzy­sta­nia z dofi­nan­so­wa­nia.

UWAGA: Dofi­nan­so­wa­nie będzie przy­znane jedy­nie człon­kom Izby, któ­rzy nie zale­gają ze skład­kami lub opła­tami za szko­le­nie.
Ponadto infor­mu­jemy, że jeśli ktoś już zdą­żył się zare­je­stro­wać na Spar­ta­kiadę, rów­nież może otrzy­mać dofi­nan­so­wane. Wów­czas pro­simy o maila wraz z potwier­dze­niem płat­no­ści.

O przy­zna­niu dofi­nan­so­wa­nia decy­duje kolej­ność zgło­szeń.

W przy­padku przy­zna­nia dofi­nan­so­wa­nia zosta­nie prze­słany zwrot­nie kod, którego należy użyć przy reje­stra­cji do dnia 21 sierp­nia br. Reje­stra­cja na Spar­ta­kiadę odbywa się przez ofi­cjalną stronę www.spar­ta­kiadadaprawnikow.pl.

Nie­zwy­kle nas cie­szy duże zain­te­re­so­wa­nie człon­ków naszej Izby tym naj­więk­szym wyda­rze­niem spor­to­wym w świe­cie praw­ni­czym. Liczymy na miej­sca meda­lowe naszych izbo­wych kole­gów i kole­ża­nek. Wspól­nie z war­szaw­skim rad­cami będziemy wal­czyć o Puchar Regionu dla Mazow­sza.

adw. Monika Raj­ska, Prze­wod­ni­cząca Komi­sji Inte­gra­cji Śro­do­wi­sko­wej, Kul­tury i Sportu ORA w War­sza­wie

adw. Piotr War­choł, Czło­nek Komi­sji Inte­gra­cji Śro­do­wi­sko­wej, Kul­tury i Sportu ORA w War­sza­wie