Ankieta dotycząca sytuacji na rynku pracy aplikantów adwokackich w 2024 r.

Szanowne Aplikantki i Aplikanci,

Koleżanki i Koledzy,

Wspólnie z Samorządem Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie serdecznie zachęcam Was do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej sytuacji na rynku pracy aplikantów adwokackich w 2024 r.

Twórcom ankiety zależy na udziale w niej jak najbardziej reprezentatywnej grupy aplikantów naszej izby wszystkich lat. Tylko wtedy będzie ona dobrze opisywała sytuację aplikantów na rynku pracy.

Ankieta ma za zadanie zwiększenie świadomości wśród aplikantów co do ich oczekiwań w zakresie wynagrodzenia za swoją pracę.

Twórcy ankiety mają również nadzieję, że przyczyni się ona do poprawy warunków zatrudnienia obecnych i przyszłych aplikantów.

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki uczestnicy otrzymają w oddzielnym mailu wraz z krótkim opracowaniem.

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1NoGB9ZJdxyOcun_TuZZxWHQCwUijzZF5fRwAzS91LC8/edit?usp=drive_web

Z koleżeńskimi pozdrowieniami

adw. Grzegorz Kukowka