Aktualizacja danych kontaktowych przed Zgromadzeniem Izby

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

ze względu na organizację Zgromadzenia Izby (25 maja) w trybie hybrydowym, celem zapewnienia Państwu możliwości uczestniczenia w Zgromadzeniu on-line, potrzebne są Państwa aktualne adresy e-mail i numery telefonów. Dlatego też serdecznie prosimy o sprawdzenie aktualności i ewentualną aktualizację Państwa danych kontaktowych w Panelu Adwokata (https://panel.e-soa.pl/) – w przypadku kilku wskazanych w Panelu adresów e-mail prosimy również o oznaczenie właściwego jako „do powiadomień”. W przypadku wielu numerów telefonów komórkowych także prosimy o oznaczenie właściwego „do powiadomień sms”.

Aktualne adresy e-mail i numery komórkowe będą niezbędne, celem uwierzytelnienia Państwa logowania na Zgromadzenie Izby w systemie WZA24.

Prosimy o aktualizację do 20 maja. 22 maja 2024 r. w godzinach popołudniowych rozsyłane będą do Państwa dane do logowania do systemu WZA24.

adw. Grzegorz Kukowka