Wszystkie Wydarzenia

SPP: Przetwarzanie danych osobowych sygnalistów i innych osób biorących udział w postępowaniach wyjaśniających

1 października 2024/18:00 - 20:00

W związku z wejściem w życie w dniu 25.09.2024 r. ustawy o ochronie sygnalistów Sekcja Prawa Ochrony Danych Osobowych przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie serdecznie zaprasza na wykład online pt. „Przetwarzanie danych osobowych sygnalistów i innych osób biorących udział w postępowaniach wyjaśniających”.

Prelegent: adw. Jan Komosa
Moderator: adw. Agnieszka Rapcewicz

Szkolenie odbędzie się 1 października 2024 r. (wtorek) w godz. 18.00 – 20.00 na platformie ZOOM

Opis szkolenia:
Stosowanie ustawy o ochronie sygnalistów niewątpliwie wiąże się z przetwarzaniem danych osobowych zarówno osób dokonujących zgłoszeń, jak i osób, których dotyczą zgłoszenia lub świadków i innych uczestników postępowań wyjaśniających. Jakie szczególne obowiązki dla administratorów danych osobowych przewiduje ww. ustawa? Jakie wątpliwości i problemy praktyczne mogą pojawić się w związku ze stosowaniem nowych przepisów? Podczas szkolenia adw. Jan Komosa podzieli się z uczestnikami uwagami i przemyśleniami w powyższym zakresie.

Link do rejestracji: https://ora-warszawa-pl.zoom.us/webinar/register/WN_UDBivDzzR8Sko2W2TSfg7A#/registration

Serdecznie zapraszamy!

Data: