TERMINARZE ADWOKATA NA 2025 ROK  –  ruszyły zapisy!

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do zapisów po odbiór bezpłatnych Terminarzy Adwokata na rok 2025. Zapisu należy dokonać poprzez Panel Adwokata logując się na swoje konto i wypełniając udostępnioną tam ankietę. Ankieta dostępna jest w zakładce: Komunikacja/ Ankiety/ Zamówienia na terminarz adwokata 2024/2025.

Ankieta jest aktywna od dnia 11 września 2024 r. od godz. 12.00 do wyczerpania egzemplarzy. Informujemy, że warunkiem otrzymania Terminarza 2025 jest dokonanie zapisu wyłącznie poprzez wypełnienie ankiety i nie zaleganie z żadnymi opłatami na rzecz samorządu.  Każdy adwokat może zamówić tylko jeden egzemplarz Terminarza. Osoby, które wpiszą się na listę, poprzez wypełnienie ankiety, a u których wystąpią zaległości w opłatach, będą usuwane z listy.

Uprzejmie informujemy, że zaproszenie po odbiór Terminarzy będzie wysyłane na Państwa adres mailowy podany w Panelu Adwokata – uprzejmie prosimy o ewentualną aktualizację danych. Uwaga – liczba Terminarzy jest ograniczona i obowiązuje zasada kto pierwszy! Ponieważ pula dostępnych kalendarzy dla Izby Adwokackiej w Warszawie jest mniejsza, niż liczba członków naszej Izby, dlatego nie możemy zagwarantować ich dostępności dla wszystkich zainteresowanych.

Z koleżeńskimi pozdrowieniami,
adw. Joanna Tkaczyk – Lipnicka
Przewodnicząca Komisji do spraw wsparcia w wykonywaniu zawodu