Moot court krasomówczy dla młodych prawników organizowany przez (FBE) – zgłoszenia do izby do 8 sierpnia 2024 r. do godziny 12.00

Aplikantko, Aplikancie,

Komisja Praw Człowieka Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku i Federation des Barreaux d’Europe (FBE) serdecznie zapraszają do udziału w konkursie typu moot court dla młodych prawników, organizowanym przez (FBE).

Współorganizatorem tegorocznego konkursu jest Okręgowa Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Wydarzenie odbędzie się w Gdańsku w dniach 6-9 września 2024 r.

Serdecznie zachęcamy Aplikantki i Aplikantów nasze izby oraz studentów wydziałów prawa uniwersytetów warszawskich do udziału w tym międzynarodowym wydarzeniu.

Osoby zainteresowane z naszej izby prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: biuro.prasowe@ora-warszawa.com.pl

Poniżej załączamy informację o konkursie i formularz aplikacyjny.

FBE Human Rights Competition 2024 information.

FBE Human Rights Competition Gdansk 2024 Application Form