Warszawskie Repetytoria Przedegzaminacyjne 2024 – informacje ogólne

Już 24 stycznia 2024 r. ruszają kolejne repetytoria przedegzaminacyjne dla aplikantów i aplikantek adwokackich naszej Izby przygotowujących się do egzaminu adwokackiego. W tym roku Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie oferuje aplikantom zajęcia repetytoryjne obejmujące aż 174 jednostki godzinowe, czyli ponad 130 godzin zegarowych zajęć.

Zajęcia będą prowadzone są przez znakomitych adwokatów i sędziów – adw. Damiana Grzesiaka, SSO Monikę Popielarską, adw. dr Wojciecha Wąsowicza, SSA Agatę Zając, adw. Julię Decowską-Olejnik, SSO Macieja Kruszyńskiego, adw. Mariusza Godlewskiego, SWSA Pawła Grońskiego, SNSA Małgorzatę Miron, adw. Maritę Dybowską-Dubois, adw. Marię Kozłowską, adw. Grzegorza Kukowkę – i będą odbywały się w różnorodnej formule.

Istotnym elementem repetytoriów jest także symulacja egzaminu zawodowego wraz z omówieniem kazusów i prawidłowych rozwiązań.

Zajęcia odbędą się online, a ich plan będzie udostępniony w e-dzienniku.

W razie pytań prosimy o kontakt pod dedykowanym adresem: repetytoria2024@ora-warszawa.com.pl

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w Repetytoriach i mamy nadzieję, że pomogą one Państwu w nauce.

Powodzenia!

adw. Ewa Bojanowska, Kierownik Szkolenia