13.11.2023 / Sport

Cotygodniowe treningi biegowe – harmonogram jesienno-zimowy

Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu Izby Adwokackiej w Warszawie serdecznie zaprasza adwokatki, adwokatów, aplikantki i aplikantów na cotygodniowe treningi biegowe. Pomimo jesiennej, a wkrótce zimowej aury, warto pozostać aktywnym i budować formę sportową na przyszły rok.

Treningi biegowe dla członków naszej Izby oraz OIRP Warszawa odbywają się w każdą środę. Grupa zbiera się ok. 19.00 na bieżni stadionu lekkoatletycznego przy ul. Myśliwieckiej 9. Zajęcia rozpoczynają się od spokojnego truchtu a następnie grupa ćwiczy pod okiem doświadczonego trenera ok. 40-45 minut. Zajęcia kończą się ok. 20.00, ostatni element to rozciąganie.

Zajęcia biegowe są odpowiednie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych sportowców, ponieważ trenerzy dopasowują plan zajęć i liczbę powtórzeń w uzgodnieniu z uczestnikami treningu.

W okresie jesienno-zimowym uczestnicy treningów, prócz wody, powinni posiadać ze sobą sportową czapkę, rękawiczki, niekrępującą ruchów kurtkę.

W najbliższych miesiącach treningi odbędą się w dniach:
• 15, 22 i 29 listopada
• 6, 13, 20 i 27 grudnia

Zapraszamy serdecznie zarówno dotychczasowych uczestników treningów jak i osoby, które dopiero chcą rozpocząć aktywność biegową!
Aktualności można śledzić w grupie Sekcji Biegowej:

Z koleżeńskim pozdrowieniem,
adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji