Webinar: Metodologia pracy w nowej kancelarii prawnej. Jak pracować efektywnie?

Szanowni Państwo,

Wolters Kluwer Polska ma przyjemność zaprosić członków izby do udziału w wyjątkowym webinarze: Metodologia pracy w nowej kancelarii prawnej. Jak pracować efektywnie? Bezpłatny webinar z pewnością zainteresuje wszystkich aplikantów prawniczych oraz osoby, które stoją przed egzaminem zawodowym lub marzą o otwarciu własnej kancelarii prawnej.

Termin: 19 października

Godzina: 14:00

Webinar poprowadzi Aneta Pacek-Łopalewska – ceniona radczyni prawna, pasjonatka rozwiązań LegalTech oraz autorka książki „Być prawnikiem. Jak pracować nad sprawą”. To doskonała okazja, aby poznać najlepsze praktyki pracy w dziedzinie
prawa, zdobyć cenne wskazówki i poszerzyć swoją wiedzę.

Program szkolenia obejmuje następujące tematy:

Proces usługi prawnej. Cel usługi prawnej.
Kreatywność w prawniczej pracy. Czy pozwalasz jej dojść do głosu?
Model efektywnej pracy nad sprawą.
Praca zgodna z potencjałem naszego umysłu.
Planowanie dnia pracy.
Jak zrealizować plan dnia, czyli przeszkody efektywnej pracy i jak sobie z nimi poradzić.

Więcej szczegółów oraz bezpłatne zapisy dostępne są pod poniższym linkiem: www.info.wolterskluwer.com/web-jak-pracowac-efektywnie

Zachęcamy do udostępnienia informacji o naszym wydarzeniu i liczymy na wsparcie w dotarciu do jak największej liczby osób zainteresowanych. Do maila dołączamy notkę oraz grafiki promocyjne.