Dzień Togi w ORA Warszawa – dziękujemy za licznej przybycie!

20 lipca 2023 r. w siedzibie ORA Warszawa Przewodnicząca Komisji do spraw wsparcia w wykonywaniu zawodu adw. Joanna Tkaczyk – Lipnicka zorganizowała spotkanie z przedstawicielami czołowych na rynku firm szyjących togi.

W siedzibie naszej Rady można było tego dnia zarówno obejrzeć jak i przymierzyć szereg gotowych modeli tóg prezentowanych przez firmę Telimena oraz zapoznać się z ofertą materiałów Pracowni Krawieckiej Styl, która, szyjąc togi na indywidualne zamówienie, pobierała miary od wszystkich zainteresowanych.

W wydarzeniu w siedzibie ORA w Warszawie wzięło udział wiele zainteresowanych członkiń i członków naszej izby.

Wobec bardzo dużego zainteresowania firma Telimena zaproponowała specjalny rabat dla członków naszej Izby obowiązujący do 1 sierpnia br. Zgłoszenia chętnych Adwokatek i Adwokatów, zainteresowanych ofertą Telimeny, prosimy do 1 sierpnia br. kierować do adw. Joanny Tkaczyk –Lipnickiej: joanna.tkaczyk@ora-warszawa.com.pl .

Obecnie już na listę zapisało się prawie 90 Adwokatek i Adwokatów.

Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie.

Dotychczas zainteresowane osoby otrzymały już specjalny kod rabatowy wraz z opisem procedury dotyczącej zamówienia togi z rabatem.