Wszystkie Wydarzenia

• To wydarzenie minęło.

Szkolenie mediacyjne pogłębione- warsztat z symulacjami

01.07.2023 - 02.07.2023

Fundacja Adwokatury zaprasza adwokatów, radców prawnych oraz praktykujących mediatorów do skorzystania z oferty szkoleń z zakresu mediacji w wersji stacjonarnej i online.

• Szkolenia prowadzi dr Marta Janina Kuklo, doświadczony mediator, nauczyciel akademicki z doświadczeniem pracy w Polsce i USA.
  • Udział w szkoleniu jest odpłatny.
  • Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Organizatorzy zastrzegają prawo odwołania kursu w razie nie zgłoszenia się odpowiedniej liczby chętnych.

Szkolenie mediacyjne pogłębione- warsztat z symulacjami

Szkolenie stacjonarne (koszt 600 zł brutto)

1-2 lipca 2023

Gdańsk

Centrum Szkoleniowe Pomorskiej Izby Adwokackiej, ul. Szymanowskiego 2

formularz zgłoszeń: https://forms.gle/mumJ7PyT3WBCWy8x7

Szkolenie ogólne, pogłębione, będące kontynuacją szkolenia podstawowego w zakresie mediacji, pozwalające pogłębić wiedzę, umiejętności i kompetencje zdobyte podczas szkolenia podstawowego.

Szkolenie adresowane jest do praktykujących mediatorów, ale również adwokatów, czy radców prawnych biorących udział w mediacji i ma na celu praktyczne przećwiczenie prowadzenia i udziału w postępowaniach mediacyjnych poprzez udział w kilku symulacjach mediacji, jak również podniesienie kwalifikacji uczestników w zakresie rozwoju umiejętności komunikacyjnych czy negocjacyjnych wykorzystywanych w postępowaniach mediacyjnych.

W związku z tym podczas szkolenia dodatkowo zostaną omówione podstawowe bariery pojawiające się w procesie mediacji oraz strategie pokonania analizowanych barier.

Ponadto zostaną przypomniane postawy negocjacyjne prezentowane przez strony w mediacji i przećwiczone techniki pozwalające na efektywny udział każdej z tak prezentujących się stron w procesie mediacji. Szkolenie zostanie przeprowadzone aktywnymi metodami nauczania m.in. z wykorzystaniem symulacji.

Dzięki udziałowi w ww. wydarzeniu:

• poszerzysz swoją wiedzę z zakresu technik komunikacyjnych i negocjacyjnych wykorzystywanych w mediacji,
  • przećwiczysz wskazane umiejętności w praktyce w ramach przeprowadzonych symulacji mediacji,
  • odświeżysz wiedzę oraz przećwiczysz umiejętności zdobyte podczas szkolenia podstawowego w zakresie mediacji,
  • sprawdzisz, jak w praktyce przełamywać bariery, które pojawią się w trakcie prowadzonych postępowań mediacyjnych.

Start:
01.07.2023