Młoda Palestra

Młoda Palestra dostępna już w sieci

Bardzo miło nam poinformować, iż Młoda Palestra jest już dostępna w sieci na platformie ISSUU. Cieszy ogromnie, iż po wydaniu w wersji papierowej symbolicznych i limitowanych 100 pierwszych egzemplarzy pierwszy wznowiony numer jest już dostępny dla wszystkich http://issuu.com/mloda-palest…/…/m__oda_palestra_no_6_1-2015

Gratulujemy młodym aplikantom pierwszego sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne.

Młoda Palestra reaktywowana

Z ogromną radością informujemy, iż „Młoda Palestra” wznowiła swoją działalność. Prezentacja pierwszego wznowionego numeru odbyła się podczas uroczystej kolacji w ramach I Ogólnopolskiego Zjazdu Aplikantów Adwokackich w piątek 18 września 2015 r. o godzinie 20.00. Redaktorem naczelnym jest apl. adw. Magdalena Robaszyńska a jej zastępcą apl. adw. Piotr Babiarz.

więcej

Drugi numer Młodej Palestry – do kiedy artykuły?

Redaktor Naczelny Młodej Palestry – apl. adw. Magdalena Robaszyńska informuje, iż artykuły do 2. numeru Młodej Palestry (ostatni kwartał 2015 roku) należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Wytyczne dla autorów zostaną nadesłane po zgłoszeniu się na maila. TERMIN: 18 października 2015 r.

więcej