W imieniu organizatorów XXVIII Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników informujemy, że termin zapisów został przedłużony do dn. 15 sierpnia br.   Po tym terminie zgłoszenia będą przyjmowane tylko za dodatkową opłatą. To największe sportowe wydarzenie mające na celu integrację wszystkich środowisk prawniczych odbędzie się w dn. 13-17 września br. w Lublinie.

Uczestnicy Spartakiady będą nocować w akademikach UMCES - Helios lub Femina, natomiast zawody sportowe odbywać się będą na kilku arenach sportowych m.in. osrodek sportowy UMCS, Arena Lublin, Aqua Lublin, Hala MOSiR, Lubelski Klub Tenisowy, Park Ludowy i Zalew Zemborzycki.

Wpisowe wraz z zakwaterowaniem wynosi 975 zł, obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, wyżywienie, udział w imprezach sportowych i imprezach towarzyszących. Przy zakwaterowaniu własnym wpisowe wynosi 800 zł (bez noclegów i wyżywienia).

Zgłoszenia zarówno indywidualne jak i drużynowe przyjmowane są oprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.  Pytania do organizatorów można kierować na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podobnie jak w latach ubiegłych Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i  Sportu wraz Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie przewidziały dofinansowanie dla członków naszej Izby. Z dofinansowania mogą skorzystać jedynie członkowie Izby którzy NIE zalegają z opłatami w dniu dokonania wpłaty.

Pytania dotyczące wysokości dofinansowania oraz procedury należy jak najszybciej kierować do Pani Alicji Konopczyńskiej z biura Rady: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ponieważ warunkiem jest wpłata pozostałej kwoty do dn. 15 sierpnia br.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: