Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie serdecznie zaprasza adwokatów naszej Izby do udziału w wakacyjnym projekcie edukacyjnym „Adwokaci na Woodstock-u”. Wydarzenie odbędzie się 3-4-5.08.2017 r. w Kostrzynie nad Odrą w ramach największego festiwalu muzycznego w Polsce i jednego z największych w Europie, w którym corocznie bierze udział kilkaset tysięcy młodych ludzi. Jest to bez wątpienia wyjątkowa okazja do edukacji prawnej młodego pokolenia.

W ramach akcji edukacyjnej będziemy obecni w dówch namiotach, w których będziemy prowadzić działania edukacyjne. W ramach 3 dni festiwalu zamierzamy przeprowadzić następujące zajęcia warsztatowe:

A) średni namiot (organizowany przez ORA):
– prawa uchodźców
– prawa osób zatrzymanych
– prawna ochrona zwierząt i przyrody

B) mały namiot (wspólny z RPO)

Zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu!

Zgłoszenia zainteresowanych przyjmowane są do 15 lipca br. włącznie pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Dodatkowych i szczegółowych informacji udzielają adw. Marta Tomkiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.oraz adw. Karolina Kuszlewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

47 ORA fb woodstock 01