Mamy przyjemność ogłosić, iż tak jak w latach poprzednich, również i w tym roku Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu przy ORA Warszawa organizuje Drużynę Izby Adwokackiej, która weźmie udział w XIX Biegu Niepodległości w dniu 11 listopada 2017 roku.

Chętni adwokaci i aplikanci adwokaccy, którzy chcą pobiec w naszej Drużynie w Biegu Niepodległości NIE rejestrują się za pomocą strony internetowej aktywnawarszawa.waw.pl, tylko przesyłają zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W zgłoszeniu mailowym należy podać następujące dane: imię, nazwisko, płeć, rok urodzenia, miasto, telefon kontaktowy, rozmiar koszulki oraz numer strefy (strefa I: zawodnicy z czasem życiowym poniżej 39:59; strefa II: zawodnicy z czasem życiowym 40:00 – 44:59; strefa III: zawodnicy z czasem życiowym 45:00 – 49:59; strefa IV: zawodnicy z czasem życiowym 50:00 – 54:59; strefa V: zawodnicy z czasem życiowym 55:00 – 59:59; strefa VI: zawodnicy z czasem życiowym powyżej 60:00) oraz status (adwokat, apl. adw., osoba towarzysząca).

Uwaga - ilość miejsc w naszej Drużynie ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 października 2017 roku. W przypadku dużego zainteresowania liczy się kolejność zgłoszeń.

Odbiór pakietów dla osób zapisanych na liście Drużyny Izby Adwokackiej będzie możliwy od dnia 19 października 2017 roku poprzez biuro zawodów Aktywnej Warszawy – szczegóły podamy wkrótce. Opłatę startową należy uiścić przy odbiorze pakietów startowych.

Tradycyjnie, każdy adwokat/aplikant adwokacki, który zarejestruje się w sposób wskazany powyżej i weźmie udział w biegu otrzyma od Komisji dyplom, a najlepsze trzy czasy w naszej drużynie wśród kobiet i mężczyzn zostaną nagrodzone pucharami.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również i w tym roku wraz z samorządem radcowskim zostanie ustawiona wspólna strefa kibica tj. namiot obok trasy Biegu Niepodległości, w którym serwowane będą ciepłe napoje i mały poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy!