Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie

Wykaz kandydatów do wpisu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie

 Wykaz kandydatów do wpisu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie

Wykaz 2/2018

Wykaz 3/2018

Wolne miejsca - szkolenie „Applying the Charter of Fundamental Rights of the European Union”

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie dysponuje wolnymi bezpłatnymi miejscami na szkolenie „Applying the Charter of Fundamental Rights of the European Union”.

więcej

Legitymacje do odbioru dla adwokatów i prawników zagranicznych z UE

Listy adwokatów, których legitymacje wpłynęły do biura ORA:

więcej

Ósmy Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich – zostało 130 biletów z dofinansowaniem

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie oraz Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie serdecznie zapraszają do udziału w Ósmym Karnawałowym Balu Aplikantów Adwokackich. Bal odbędzie się Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie w sobotę, dn. 3 lutego 2018 r., o godz. 20.00. Informujemy, że zostało już tylko 130 biletów z dofinansowaniem dla aplikantów adwokackich. Cieszy nas wyjątkowa popularność Balu w tym roku.

więcej

Turniej Wiedzy Aplikanta

Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Warszawskiej zaprasza do udziału w Turnieju Wiedzy Aplikanta, którego finał zostanie rozstrzygnięty podczas Balu. Eliminacje zostały zaplanowanie w dniu 30.01.2018 r. i odbędą się w Sali Klubowej przy al. Ujazdowskie 49, 00-001 Warszawa w budynku Okręgowej Rady Adwokackiej o godz. 18.a udział w konkursie będą mogły wziąć drużyny dwuosobowe.

więcej

CHOINKA DLA DZIECI „BAL W KRAINIE BAŚNI”

Komisja Integracji, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie zaprasza wszystkie dzieci adwokatów oraz aplikantów adwokackich na tradycyjną zabawę karnawałową CHOINKA 2018 pod hasłem: "BAL W KRAINIE BAŚNI”, która odbędzie się w dn. 4 lutego 2018 roku (niedziela) w Klubie Adwokata, Al. Ujazdowskie 49.

więcej

Noworoczne spotkanie KOŁA KOBIET

Serdecznie zapraszamy i na Noworoczne spotkanie Koła Kobiet Okręgowej Rady Adwokackiej w czwartek, dnia 11 stycznia 2018 roku, w godz. 17:00-19:00 w sali klubowej w siedzibie Rady.

więcej