Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie

Wykaz kandydatów do wpisu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie

 Wykaz kandydatów do wpisu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie

Wykaz 25/2017

Wykaz 26/2017

Wykaz 27/2017

Stanowisko ORA w Warszawie dot. sytemu ubezpieczeń społecznych

Na posiedzeniu w dniu 30 sierpnia 2017 roku ORA w Warszawie podjęła następujące stanowisko, opracowane przez adw. dr Beatę Paxford Przewodniczącą Sekcji Prawa Bankowego i Finansowego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

więcej

Legitymacje do odbioru dla adwokatów i prawników zagranicznych z UE

Listy adwokatów, których legitymacje wpłynęły do biura ORA:

więcej

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa Aplikantów Adwokackich

W mieniu Samorządu Aplikantów Adwokackich oraz Redakcji Młodej Palestry zapraszamy na III Ogólnopolską Konferencję Naukową Aplikantów Adwokackich. Konferencja odbędzie się w piątek 22 września w Warszawie w godzinach 10.00- 17.00, a jej tematem będzie: „Pełnomocnik przedsiębiorcy wobec zmian w prawie”. Miejsce: Sala Pod Kopułą, Ministerstwo Rozwoju (Plac Trzech Krzyży 3/5, 00-507).

więcej

Sekcja Prawa Rodzinnego przy ORA w Warszawie zaprasza w swoje szeregi!

Zapraszamy do udziału w pracach Sekcji Prawa Rodzinnego przy ORA w Warszawie! Najbliższe spotkanie już w październiku. Szczegóły wkrótce. Tymczasem wszystkie osoby zainteresowane przynależnością do Sekcji Prawa Rodzinnego prosimy o przesłanie maila na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

więcej

Koło Seniorów z wizytą w Dworze w Gałkach

View the embedded image gallery online at:
http://ora-warszawa.com.pl/pl/#sigFreeIdb8a52159b6

19 sierpnia br. kilkunastu spośród członków Koła Seniorów przy ORA w Warszawie skorzystało z zaproszenia Państwa Małgorzaty i Waldemara Gujskich do złożenia wizyty w Ich dworze w miejscowości Gałki.

więcej

Zaproszenie Na VI Gonitwę o Puchar Adwokatury Polskiej

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak wraz z Przewodniczącym Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, Dziekanem Izby Adwokackiej w Lublinie, adw. Stanisławem Estreichem, serdecznie zapraszają na Dzień Adwokacki na Torze Służewiec w dniu 2 września 2017 roku (sobota).

więcej