Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie

Wykaz kandydatów do wpisu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie

 Wykaz kandydatów do wpisu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie

Wykaz 7/2018

Wykaz 8/2018

Wykaz 9/2018

Wykaz_10/2018

Legitymacje do odbioru dla adwokatów i prawników zagranicznych z UE

Listy adwokatów, których legitymacje wpłynęły do biura ORA:

więcej

Komunikat w sprawie zastosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania względem warszawskiego adwokata Krzysztofa S.

W związku z informacją o przedstawieniu zarzutów i zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania względem warszawskiego adwokata Krzysztofa S., Rzecznik Dyscyplinarny Izby Adwokackiej w Warszawie złożył wczoraj w Sądzie Dyscyplinarnym Izby Adwokackiej w Warszawie wniosek o tymczasowe bezterminowe zawieszenie Krzysztofa S. w obowiązkach adwokata. Sąd Dyscyplinarny Izby Adwokackiej w Warszawie wyznaczył posiedzenie w tej sprawie na 19 marca br.

więcej

Zwyczajne Zebranie Sekcji Prawa Nieruchomości

Zapraszamy na Zwyczajne Zebranie Sekcji Prawa Nieruchomości w dniu 13 marca br., godz. 18.00-20.00 (sala klubowa ORA). W trakcie posiedzenia zostanie dokonany wybór nowych władz sekcji na 2018 r.

więcej

Ankieta skierowana do adwokatów - "Standard ochrony prawa do milczenia w procesie karnym”

Niniejsza anonimowa ankieta jest przeprowadzana w celach naukowych, w ramach projektu badawczego NCN nr 2013/11/B/HS5/04119 realizowano przez Katedrę Postępowania Karnego Wydziału Prawa UwB, pod kierunkiem prof. UwB Andrzeja Sakowicza.

więcej

Kalendarium Sekcji Praktyków Prawa - marzec 2018 roku

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kalendarium Sekcji Praktyków Prawa w misiącu marcu br. 

więcej

AKCJA „KANCELARIA OD KUCHNI”

Dział Szkolenia Aplikantów Adwokackich przy ORA w Warszawie zwraca się do wszystkich adwokatów naszej Izby i gorąco zachęca do wzięcia udziału w Akcji „Kancelaria od Kuchni”.

więcej